DemirDöküm Aden Kombi Kart Tamiri

Demirdöküm marka Aden modeli kombilerin arıza ve bakım servisi hizmetlerinin yanı sıra sizlere elektronik kart tamirleri konusunda Bursa Demirdöküm Servisi olarak siz değerli kombi kullanıcılarının yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

Demirdöküm kombi kart fiyatlarının oldukça yüksek olmasından dolayı bazı durumlarda kullanıcılar zor anlar yaşamaktadır. Kombi elektronik kartları zaman içerisinde voltaj dalgalanmalarından, yüksek voltajdan, nem ve su gibi dış etkenlerden dolayı arıza verebilirler. Dış etkenlerin dışında birde cihaza yapılan yanlış müdahaleler nedeni ile elektronik kartın arızalanmasına sebebiyet verebilirsiniz. Yanlış müdahalelerden kaçınmak için cihazınızı güvenmediğiniz, teknik bilgisinden emin olamadığınız kişilere tamir ettirmeyiniz.

Demirdöküm Aden modeli kombilerin elektronik kartlarında meydana gelen arızaların giderilmesinde çeşitli ölçüm ve test cihazları kullanılarak arızalı olan elektronik devre elemanları tespit edilir ve yenisi ile değiştirilerek yapılmaktadır. Test ve ölçüm sonuçlarında işlemsel hatalar bulunduğu taktirde yazılım güncellemesi de yapılabilmektedir. Tüm bu kart tamiri işlemleri sona erdiğinde kombi elektronik kartı test cihazı ile test edilir. Test işleminden başarılı şekilde geçen elektronik kart 1 yıl garantili bir şekilde teslim edilir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Else Teknik olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!

Tüm DemirDöküm kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …