Baymak ECO 4 Kombi Kart Tamiri

 

Baymak ECO 4 kombi arızaları konusunda Bursa geneline servis hizmeti yanı sıra Baymak ECO 4 kombi elektronik kart tamiri konusunda da sizlere yardımcı olabilmek amacı ile kombi kartı tamir hizmeti sunmaktayız.

Baymak ECO 4 kombi kartları ( ana kart ) çeşitli sebeplerden dolayı arıza verebilmektedir. Baymak ECO 4 kombi kartı arızaları fiziki etkenler olabileceği gibi zaman içerisinde çalışma şartları ve koşulları nedeni ile kart üzerinde bulunan devre elemanlarının değer kayıplarından kaynaklı olabilmektedir. Fiziki etkenlerden kaynaklı olarak ise yüksek yada düşük voltaj, uygun olmayan voltaj değerleri, binanın elektrik tesisatında oluşan arızalar, nem ve su kaynaklı olabilmektedir. Birde bunlara ilave olarak Baymak ECO 4 kombi kartları bilgi ve becerisi olmayan kişi veya kişiler tarafından yapılan müdahaleler sonucu hata verebilmektedir.

Baymak ECO 4 kombi kart arızalarına örnek vermemiz gerekirse;

  • Baymak ECO 4 kombi arızalarından olan E01 arızasını ekranda görebilirsiniz,
  • Baymak kombinizin ekranında E35 arıza kodu görülebilir,
  • Birde display ekranda E96 arıza kodu çıkabilir.  Unutmayın her hata kodunun anlamı elektronik yada ana kart arızası diye anlaşılmamalı!

Baymak ECO 4 kombi ekranında bu arıza kodlarını gördüğünüz taktirde cihazın gaz beslemesinin olduğundan emin olun. Gaz akışının olduğundan emin olunup su basınç seviyesinin de 1-2 bar arası olduğundan emin iseniz cihazı resetleyin. Reset işlemi sonucu arızanın devam etmesi durumunda bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Baymak Servisi olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!

Tüm Baymak kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …