DemirDöküm Neva Kombi Kart Tamiri

Bursa Demirdöküm Servisi hizmetleri arasında yer alan kombi kartı tamiri atölyemizde DemirDöküm Neva kombi kart tamiri de yapmaktayız.

DemirDöküm Neva kombi kartları zaman içinde çalışma koşullarından kaynaklı olarak arıza yapabilmektedir. Başlıca elektronik kart arızalarının sebepleri voltaj dalgalanmaları, nem ve su gibi dış etkenler yer almaktadır.

DemirDöküm Neva kombi kart arızalarının genel arızalarından birisi F4 arızasıdır. F4 arızasını ekranda görüyorsanız öncelikle cihazı resetleyin. Reset işleminden önce gaz beslemesinin olup olmadığını kontrol ediniz. Genel olarak kombi yanında bulunan gaz vanası da kapalı olabilir. Kombi yanında ki gaz vanasının açık olduğundan ve dairede gaz olduğuna emin olunduktan sonra reset işlemini uygulayın. DemirDöküm Neva kombi reset işlemi sonucu F4 arızasını ekranda görmeye devam ediyorsanız iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

DemirDöküm Neva kombi bir diğer elektronik kart arızalarından biri olan F12 arızası ekranda çıkıyor ise elektronik kartın arızalı olma olasılığı oldukça yüksektir.

DemirDöküm Neva kombi kart tamiri konusunda Bursa DemirDöküm Servisi olarak sizlere ekonomik çözümler sunuyoruz.

DemirDöküm Neva kombi kartı tamiri sonucu gerekli fonksiyon testlerinden geçirildikten sonra tekrar kullanıma hazır hale gelir.

Tarafımızdan tamiri yapılan DemirDöküm Neva kombi kart tamiri garanti şartları kapsamında 1 yıl garantilidir.

Not: Unutulmaması gereken dış etkenlerden meydana gelen kombi kart arızaları garanti kapsamı dışındadır!!!

Bursa DemirDöküm Servisi olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!

Tüm DemirDöküm kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …