Baymak Lambert 24 FN Kombi Kart Tamiri

Baymak kombi ailesinin bir üyesi olan Baymak Lambert 24 FN kombiler kullanım aşamasında çeşitli sebeplerden dolayı arıza verebilmektedir. Bursa Baymak Servisi olarak siz değerli Baymak Lambert 24 FN kombi kullanıcılarına yardımcı olabilmek için kombide oluşan elektronik kart arızalarının tamiri konusunda yanınızda olduğumuzu hatırlatırız. Baymak Lambert 24 FN kombide oluşan arıza, tamir, bakım ve onarımın yanı sıra elektronik kart tamir hizmeti de sunmaktayız.

Baymak Lambert 24 FN kombi kartları zaman içerisinde çalışma şartlarından, kullanım koşullarından ve dış etkenlerden kaynaklı olarak arıza verebilmektedir. Kombi kart tamiri sanıldığı kadar kolay değildir. Baymak Lambert 24 FN kart tamiri çeşitli elektronik kompanentlerin yanı sıra ciddi test ve ölçüm cihazlarına gereksinim duyar.

Baymak Lambert 24 FN kombi kartları genelde voltaj dalgalanmalarından tüm elektronik cihazlar gibi zarar görebilirler. Voltaj dalgalanmalarına karşı kombi kartınızı korumak amacı ile mutlaka regülatör kullanılmalıdır. Bursa Baymak Servisi olarak kombiler için regülatör kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Baymak Lambert 24 FN kombi kartı voltaj dışında nem ve sudan da etkilenmektedir. Kombi tamiri esnasında kart kısmına su girmemesi gerekmektedir. Bu nedenle kombinizi elektrikçi, tesisatçı… vb. kişilere tamir ettirmeyin.

Baymak Lambert 24 FN kombi kart arızalarına örnek olarak E25 ve E26 arıza kodları olabilir. Bu arıza kodlarını ekranda görüyorsanız kombinin elektronik kartı arızalı olabilir. E25 ve E26 arıza koduna ilave olarak E96 arıza kodu da ekranda görülebilir. E25, E26 ve E96 arıza kodları ekranda görülüyor ve resetlendiği taktirde düzelmiyorsa servis talebinde bulunabilirsiniz. Her arıza kodu Baymak Lambert 24 FN kombi kartının arızalı olduğu anlamına gelmez. Öncelikle arıza tespitinde bulunulmalıdır.

Not: Unutulmaması gereken dış etkenlerden meydana gelen kombi kart arızaları garanti kapsamı dışındadır!!!

Bursa Baymak Servisi olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!

Tüm Baymak kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …