Buderus Logamax U022 Kombi Kart Tamiri

Bursa Buderus Servisi olarak ısıtma sistemlerinde ki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Buderus kombi kullanıcılarına daha iyi hizmet sunabilmek adına sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Bu gelişmelerden biri ise elektronik atölyemizin olması ve elektronik atölyemizde Buderus Logamax U022 kombi elektronik ana kartlarını tamir ediyor olmamızdır. Günden güne gelişen kombiler kullanıcılarına kolay kullanımın yanında yapılan işlemleri display ekran sayesinde takip imkanı sağlamaktadır.

Buderus Logamax U022 kombi ekranında bazı durumlarda arıza kodları görebilirsiniz. Olumsuz şartlar nedeni ile cihazlar arıza verebilmektedir. Buderus Logamax U022 kombi ekranında genellikle geçici arızalara görülebilir. Geçici arızadan kastımız cihaz reset işlemi ile normale döner. Reset işlemi sonrasında cihaz normal olarak çalışmaya devam etmemesi ise kalıcı kilitlemeli arıza olarak karşımıza çıkar ve arıza ekranda sürekli olarak görülür. Resetleme işlemi sonucu ekranda devam eden arızalar bazı durumlarda elektronik ana kart arızası olabilir. Buderus Logamax U022 kombi kartlarında oluşan arızalar konusunda sizlere ekonomik çözümler sunmakta olduğumuzu unutmayın…

Geçici arızalara örnek;

Kullanım alanında ki gaz tesisatı ile ilgili kesintiler yada gaz dağıtım firmasının çalışmaları doğrultusunda yapılan gaz kesintileri. Bir diğer arıza sebeplerinden biride sistem basınç düşüklüğü.

Kalıcı arızalara ( resetlenmeyen ) örnek ise;

Buderus Logamax U022 kombi kartının çalışması esnasında kaynaklanan yazılımsal yada donanımsal arızaların yanı sıra voltaj dalgalanmalarından kaynaklı olan arızalar.

Not: Unutulmaması gereken dış etkenlerden meydana gelen kombi kart arızaları garanti kapsamı dışındadır!!!

Buderus Logamax U022 kombinizin herhangi bir sebepten dolayı arızaya geçmesi durumunda ise ” OK ” düğmesine 5 sn kadar basılı tutmanız gerekmektedir.

Bursa Buderus Servisi olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!

Tüm Buderus kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …