ECA Scot Kombi Kart Tamiri

Bursa Kombi Servisi olarak sektörde ki gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyoruz. Türkiye’nin ilk yerli Güvenli Yanma Teknolojisi (SCOT – Safety COmbustion Technology) özelliğine sahip tam yoğuşmalı kombiyi piyasaya sundu. Kombi firma devlerinden birisi olan E.C.A, ilk yerli üretim özelliğini taşıyan SCOT kombi serisi ile kullanıcılarının karşısında.

Günümüzde kombi sektörü hızla ilerlemenin yanında elektronik kart konusunda da ilerleme kaydediyor. ECA Scot kombi güvenlik konusunda taviz vermeyen kombiler üretmektedir. ECA Scot kombi kartları son teknoloji ile üretilmiş olması bu kartların bozulmayacağı anlamına gelmemektedir.

Bursa Kombi Servisi olarak size sunmakta olduğumuz arıza, bakım, tamir hizmetlerine ilave olarak ECA Scot kombi kart tamiri hizmeti verdiğimizi unutmayınız. Zaman içerisinde ECA Scot kombi kartı bulunduğu ortama ve çalışma şartlarına bağlı olarak arıza verebilmektedir. Nem, su, dış etkenler bunların başlıcalarıdır.

Bursa Kombi Servisi olarak karşınıza her an çıkabilecek elektronik kart arızaları konusunda ekonomik çözümler sunabilmek adına kart tamiri hizmetimizin olduğunu unutmayın. ECA Scot kombi kartı tamiri konusunda sizlere ekonomik çözümler sunmaktayız.

Not: Unutulmaması gereken dış etkenlerden meydana gelen kombi kart arızaları garanti kapsamı dışındadır!!!

Tüm E.C.A kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …