DemirDöküm ATRON Kombi Kart Tamiri

Bursa DemirDöküm Servisi olarak hizmet kalitemizi bir üst seviyeye yükseltebilmek ve kombi kullanıcılarına daha iyi bir hizmet verebilmenin çabası içerisindeyiz.  Günümüz teknolojisinde elektronik alanda oldukça hızlı ilerleme kaydedilmektedir.

Bursa DemirDöküm Servisi olarak sizlere sunduğumuz kombi arıza, bakım/onarım hizmetlerine ilaveten DemirDöküm Atron kombi ana kartlarını elektronik atölyemizde tamir etmekteyiz.

DemirDöküm Atron kartları zaman içerisinde değişik nedenlerden kaynaklı olarak arıza verebilirler. Atron kombi kartlarının genel olarak bozulmalarının sebepleri dış etkenlerin yanında birde bilinçsiz olarak yapılan kombi tamiri kaynaklı olabilmektedir. Elektronik kartlar hassa çalışan parçalar olduğundan dolayı tamir esnasında dikkatsizce yapılan müdahale ile geri dönüşü olmayan bir arızaya neden olunabilir. DemirDöküm kombiler hakkında bilgisinden ve tecrübesinden emin olmadığınız kişilere tamirini yaptırmaktan kaçının.

Not: DemirDöküm Atron F04 arızası her zaman elektronik kart arızası anlamına gelmemektedir.

DemirDöküm Atron kombi kartları tamir işlemi çeşitli ölçüm ve test cihazları ile yapılmakta olup arızalı olan devre elemanları yenisi ile değiştirilerek gerçekleştirilir. Yapılan Atron kart tamiri sonrasında test cihazı ile gerekli olan fonksiyonları tek tek test edilerek kart tamir işlemi sonlandırılır.

Tarafımızdan yapılan Atron kart garanti şartları kapsamında 1 yıl tarafımızdan garantilidir!

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Bursa DemirDöküm Servisi olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!

Tüm DemirDöküm kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …