Isıtma ve Soğutma Sistemlerinde Sorun Mu Yaşıyorsunuz?

Hakkımızda

Buderus, Bosch, Demirdöküm gibi sektörde öncü firmaların satış sonrası hizmetlerinde daha önce uzun yıllar servis hizmetinde bulunmuş, alanında uzman ve sertifikalı; daima çözüm odaklı personelimiz sayesinde müşteri memnuniyetini ve kaliteyi sürekli en önde tutarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. En düşük maliyetle en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş olan firmamız; sürekli genişleyen kadrosu ve müşterilerimizin desteği ile kombi bakımı ve onarımı, beyaz eşya onarımı ve doğalgaz sobası bakım/onarımında daima yanınızda olmaktan gurur duymaktayız.

Else Teknik aynı zamanda Bursa Soğutucu Bobinaj Elektrikli Ev Aletleri Yapıcıları ve Onarıcıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası ( BUSOB ) üyesidir.

Else Teknik personeli Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip. Gerekli kurs, seminer ve eğitimleri tamamlamış kişilerden oluşmaktadır.

Neler Yapıyoruz

Kombi ve ısıtma sistemlerinizde oluşan arıza, bakım ve onarımları konusunda teknik servis hizmetine ilaveten elektronik kartlarda oluşan arızaların çözümleri konusunda da hizmet veriyoruz.

Markalar

Isıtma sistemlerinde kombi, kazan, vb. cihazların tamir, bakım, onarım hizmeti vermekte olduğumuz bazı markalara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için lütfen arayın!

Soru ve Görüşlerinizi Bildirin

Soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz? Daha iyi bir hizmet anlayışı için soru ve görüşleriniz önemlidir.

  ADI *

  SOYADI *

  EMAIL ADRES *

  TELEFON

  KONU

  NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?