Kombi Kart Tamiri

Bursa Kombi Servisi olarak kombi elektronik kartlarında meydana gelebilecek arızalar konusunda da siz değerli kombi kullanıcılarının yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

Kombi kart fiyatlarının oldukça yüksek olmasından dolayı bazı durumlarda kullanıcılar zor anlar yaşamaktadır. Kombi elektronik kartları zaman içerisinde voltaj dalgalanmalarından, yüksek voltajdan, nem ve su gibi dış etkenlerden dolayı arıza verebilirler. Kombi kartları yada ateşleme kartlarının tamamı elektronik devre elemanlarından oluşur ve her kombi markası ve modeli için ayrı ayrı üretilirler.

Kombi Kart Tamiri Mümkün mü?

Kombi elektronik kartlarının tamiri mümkün olmasının yanı sıra ekonomik olması nedeni ile kombi kullanıcıları tarafından genellikle tercih edilmektedir. Fakat yetkili servislerin büyük bir bölümü elektronik kartların tamirini yaptırmayıp yenisi ile değiştirip kullanıcıyı maddi yönden sıkıntıya sevk edebilirler.

Kombi Kart Tamiri Güvenli midir?

Çeşitli ölçüm ve test cihazları kullanılarak yapılan ölçüm ve testler sonucunda arızalı olan elektronik devre elemanları yenisi ile değiştirilerek yapılmaktadır. Test ve ölçüm sonuçlarında işlemsel hatalar bulunduğu taktirde yazılım güncellemesi de yapılabilmektedir. Tüm bu kart tamiri işlemleri sona erdiğinde kombi elektronik kartı test cihazı ile test edilir. Test işleminden başarılı şekilde geçen elektronik kart 1 yıl garantili bir şekilde teslim edilir.