ECA Proteus Kombi Kart Tamiri

Else Teknik olarak ECA kombilerin tamir, bakım, onarım ve arıza giderme konularının yanı sıra ECA kombilerin elektronik kart arızaları konusunda da kombi kullanıcılarının yanında olduğumuzu unutmayın. ECA marka kombilerin elektronik kartları çeşitli sebeplerden dolayı zaman içerisinde arıza yapabilir. ECA kombi elektronik kartları voltaj dalgalanmalarından, yüksek voltajdan, nem ve su gibi dış etkenlerden dolayı arıza verebilirler.

ECA kombilerin elektronik kart değişimleri yüksek maliyet ile karşınıza çıkabilir. Bursa Kombi Servisi olarak siz değerli kombi kullanıcılarının yüksek doğalgaz faturalarının yanında birde elektronik kart maliyetini azaltabilmek için ECA kombi elektronik kartlarının tamirini yapmaktayız.

ECA Proteus Kombi Kartı Tamiri Mümkün mü?

Genelde dış etkenlerden dolayı arızalanan kombi kartlarının tamiri mümkün. ECA Proteus kombilerin elektronik kartlarında meydana gelen arızaların giderilmesinde çeşitli ölçüm ve test cihazları kullanılarak arızalı olan elektronik devre elemanları tespit edilir ve yenisi ile değiştirilerek yapılmaktadır.

Unutulmaması gereken yetkili servis yada özel servis tarafından elektronik kartınıza yanlış müdahale yapılmadı ise kartınızın tamiri mümkündür.

Bir diğer husus ise;

Müdahale edilmemiş kartların tamiri %95

Müdahale edilmiş kartların tamiri %60

Su girmiş kartların tamiri %80 oranında mümkündür!

ECA Proteus Kombi Kart Tamiri Garantili mi?

Tarafımızdan yapılan ECA Proteus kombi kart tamiri Garanti Şartları kapsamında 1 yıl tarafımızdan garantilidir.

ECA Proteus Kombi Kart Tamiri

ECA kombi kartları görüntü itibarı ile birbirine benzemektedir. Fakat kendi aralarında MONOTHERMİK yada BİTHERMİK olarak ayrılmaktadır.  Monothermik yada Bithermik kartı daha öncesinde yetkili servis personeline yada özel servise verip tamirini yaptıramayıp elektronik kartınızı yenisi ile değiştirmek zorunda kalmış olabilirsiniz. ECA kombi kart tamirinde ECA Proteus kombi kartınızın tamiri için size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Detaylı bilgi için lütfen iletişim bilgilerinden bize ulaşın!

Tüm E.C.A kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …