ECA Confeo Plus Kombi Kart Tamiri

Bursa Kombi Servisi olarak hizmetlerimiz arasında yer alan kombi kart tamiri atölyemizde ECA Confeo Plus kombi kart tamiri de yerini almış bulunmaktadır. Bursa genelinde servis hizmetinde kombi arızaları, bakımları ve onarımlarına ek olarak ECA Confeo Plus kombilerin kart tamirleri konusunda sizlere yardımcı olabilmek için sürekli kendimizi geliştiriyor ve günümüz teknolojisini yakından takip ediyoruz.

ECA kombi kartları zaman içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı arıza verebilmektedir. Bunların başlıca sebepleri voltaj dalgalanmalarından kaynaklı arızalardır. Voltaj dalgalanmalarından kaynaklı ECA Confeo Plus ana kart arızaları garanti şartları kapsamında sayılmazlar. Voltaj nedeni ile arızalanan ECA Confeo Plus elektronik kartı cihazınız garanti kapsamında bile olsa ücrete tabi bir şekilde değişimi yapılacaktır.

Bursa Kombi Servisi olarak karşınıza her an çıkabilecek elektronik kart arızaları konusunda ekonomik çözümler sunabilmek adına kart tamiri hizmetimizin olduğunu unutmayın. ECA Confeo Plus kombi kartı tamiri konusunda sizlere ekonomik çözümler sunmaktayız.

ECA Confeo Plus kombi kart tamiri yapılan çeşitli ölçüm cihazları vasıtası ile yapılmakta olup referans değerleri dışındaki elektronik devre elemanlarının yenisi ile değiştirilerek eski haline getirilmektedir. Her zaman arızalı bir elektronik devre elemanı aramakta bir hata olabilir. Bazı durumlarda yazılımsal sıkıntılarda oluşabilmektedir. Yazılımsal problemlerin çözümünde ise gerekli olan yazılım yüklenerek çözüme ulaşılmaktadır.

ECA Confeo Plus kombi ana kart tamiri yapıldıktan sonra test cihazı ile kontrolleri ve fonksiyon kontrolleri yapıldıktan sonra ana kart tamir işlemi sonuçlanır. Testlerden olması gerektiği gibi sonuçlar alındıktan sonra kart montaja hazırdır.

Tarafımızdan yapılan ECA Confeo Plus kombi kart tamiri garanti şartları kapsamında 1 yıl garantilidir.

Tüm E.C.A kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …