Baymak Lambert LX 24 Fi Kombi Kart Tamiri

Bursa genelinde Baymak marka kombilerin arıza, bakım hizmetlerinin yanı sıra Baymak Lambert kombi kart tamir hizmetini de elektronik kart tamir atölyemizde kombi kullanıcılarına sunmaktayız.

Baymak Lambert kombi kartları konusunda uzman elektronik kadromuz ile size ekonomik Baymak Lambert kombi kart tamiri sunabilmek hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Baymak Lambert kombi kartları zaman içinde çeşitli sebeplerden dolayı arıza verebilmektedir. Arızalanan Baymak Lambert kombi kartı yenisi ile değişime gerek kalmadan tamir edilebilmektedir. Bursa Baymak Servisi olarak size daima kaliteli bir hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

Baymak Lambert kombi kartı arızalarından biri cihazın sürekli olarak kendi kendine reset ( 88 arızası ) atmasıdır. Bu gibi bir durum ile karşılaştığınız zamanda kombinin enerjisini kesin ve bir müddet bekledikten sonra tekrar cihazı çalıştırmayı deneyin. Eğer sorun devam ediyorsa cihazı sigortadan kapatarak servis çağırın. Bursa Baymak Servisi olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın.

Not: Unutulmaması gereken dış etkenlerden meydana gelen kombi kart arızaları garanti kapsamı dışındadır!!!

Bursa Baymak Servisi olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!

Tüm Baymak kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …