Buderus Logamax GB062 Yoğuşmalı Kombi Kullanımı

Lider kombi üreticilerinden Buderus firmasının ürettiği yoğuşmalı bir cihazdır. Buderus Logamax GB062 kombi sektörde yerini aldığı günden bu güne oldukça benimsenen, tercih edilen bir kombi haline gelmiştir. Buderus Logamax GB062 kombi kompakt bir cihaz olması nedeni ile montaj kolaylığı sağlamaktadır. İç mekanlarda şık tasarımı ile göz almaktadır. Ayrıca üretici firmanın vermiş olduğu verilere bağlı olarak kapalı alanlarda ses gücü şiddeti 47 dB’dir. Bu sayede çoğu mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Buderus Logamax GB062 Petek ( Kalorifer ) Sıcaklık Ayarı Nasıl Yapılır?

Buderus Logamax GB062 kombi petek sıcaklığını değiştirmek için ” – “ tuşuna ekranda petek sembolü gösterilinceye kadar basıp bırakın. Petek sembolü göründüğü zaman ” OK “ tuşuna basın. Ok tuşuna basıldıktan sonra ekranda ayarlanmış petek sıcaklığı gösterilir. ” + ” ve ” – “ tuşları sayesinde istenilen petek sıcaklığı ayarlandıktan sonra OK tuşuna basmanız yeterlidir.

Buderus Logamax GB062 Kombi Sıcak Su Ayarı Nasıl Yapılır?

Buderus Logamax GB062 kombi kullanım suyu sıcaklığını değiştirmek için ” – ” tuşuna ekranda musluk sembolü gösterilinceye kadar basıp bırakın. Musluk sembolü göründüğü zaman ” OK ” tuşuna basın. Ok tuşuna basıldıktan sonra ekranda ayarlanmış musluk sıcaklığı gösterilir. ” + ” ve ” – “ tuşları sayesinde istenilen kullanım suyu sıcaklığı ayarlandıktan sonra OK tuşuna ekranda [ ] sembolü çıkana kadar basmanız yeterlidir. Bu sayede ideal kullanım suyu sıcaklığı istenilen şekilde ayarlanmış olacaktır.

Buderus Logamax GB062 Kombi YAZ / KIŞ Modu

Petekleri ( radyatörleri ) kapatmak için:

” – “ tuşuna, ekranda petek sembolünü görene kadar basıp bırakın. Petek sembolü çıktıktan sonra OK tuşuna basın ve ardından – ve + tuşlarını kullanarak ekranda . .  çıkana kadar ” – ” tuşuna basın. Ekranda . . göründüğünde OK tuşu ile kaydetmek gerekir. Yaz modunda Buderus Logamax GB062 kombi sadece sıcak kullanım suyunu ısıtmak için çalışır. Petek işletmesi kapalıdır.

Petek ( radyatör ) açmak kış işletmesine almak için:

Petekleri kapatmak için yapılan işlemin aynısını yapmanız gerekmektedir. Arada ki tek fark petek sıcaklığını istenilen sıcaklığa getirmek ve kaydetmektir.

Buderus GB062 kombinizin herhangi bir sebepten dolayı arızaya geçmesi durumunda ise ” OK ” düğmesine 5 sn kadar basılı tutmanız gerekmektedir.

Bursa Buderus Servisi olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!

Tüm Buderus kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …