DemirDöküm Atron Kombi Kullanımı

DemirDöküm Atron kombi kullanım kolaylığı nedeni ile oldukça tercih edilen bir modeldir. Kompakt tasarımı sayesinde iç ve dış mekanlarda montaj ve kullanıma uygundur. Soft Touch teknoloji ile yapılmış düğmeleri kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda şık bir görünüme sahiptir.
Kullanılan LCD ekran sayesinde arıza kodları gösteriminin yanı sırada kalorifer ve sıcak su derecelerini takip edebilir, sistem basıncı kontrol edilebilir.
DemirDöküm Atron kombi arıza kodlarına örnek olarak F04, F05, F10 arıza kodları olabilir.

DemirDöküm Atron kombi arıza kodları anlamları;

  • F04 – Ekranda yanıp sönüyor. Alev oluşamadı, gaz yok, iyonizasyon alev algılamıyor

  • F05 – Ekranda yanıp sönüyor. Hava akış problemi

  • F10 – Ekranda yanıp sönüyor. Tesisat su basıncı yetersiz.

DemirDöküm Atron kombi yaz / kış modu ve ayarı;

Yaz modunda kombi tesisat ısıtması yapmaz sadece kullanım suyu için çalışır. Cihazı yaz konumuna almak için tesisat suyu sıcaklık ayar düğmesinin saat yönü tersine döndürülerek güneş sembolüne getirilmesi ile gerçekleşir. Kış moda da bu işlemin tam tersi şeklindedir.
DemirDöküm Atron kombi sıcak su ayarı;
Kullanım suyu ayar düğmesi sayesinde min. ve max. değerler arasında istenilen sıcaklık aralığına ayarlanabilir. Yapılan sıcaklık ayarı LCD ekran sayesinde takip edilebilir.

DemirDöküm Atron kombi ECO modu;

Cihaz eco modu çalışması esnasında ekranda ” E ” sembolü görülür. Eco modunun sıcak su konforu ile bir bağlantısı yoktur.

DemirDöküm Atron kombi Comfort modu;

Comfort mod fabrika ayarıdır ve aynı zamanda kış modudur. Kalorifer tesisatı ısıtma işlemi esnasında ayarlanan sıcaklığın üzerine çıkması durumunda alev boyunu kontrol ederek otomatik sıcaklık ayarı yapar. Comfor modu sıcak su ayarını etkilemez.

Else Teknik olarak DemirDöküm Atron kombi arıza ve bakımları ile ilgili olarak servis hizmeti sunmaktayız.

Bursa DemirDöküm Servisi olarak yanınızda olduğumuzu unutmayın..!

Tüm DemirDöküm kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …