Buderus Logamax U042-24K Kombi Kart Tamiri

Buderus marka Logamax U042 modeli kombilerin arıza ve bakım servisi hizmetlerinin yanı sıra sizlere elektronik kart tamirleri konusunda Bursa Buderus Servisi olarak siz değerli kombi kullanıcılarının yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

Kombi kart fiyatlarının oldukça yüksek olmasından dolayı bazı durumlarda kullanıcılar zor anlar yaşamaktadır. Kombi elektronik kartları zaman içerisinde voltaj dalgalanmalarından, yüksek voltajdan, nem ve su gibi dış etkenlerden dolayı arıza verebilirler. Kombi kartları yada ateşleme kartlarının tamamı elektronik devre elemanlarından oluşur ve her kombi markası ve modeli için ayrı ayrı üretilirler.

Not: Elektronik kartlar görüntü olarak birbirine benzemektedir. Farklı bir modelin elektronik kartı takılamaz!!!

Buderus Kombi Kart Tamiri Mümkün mü?

Buderus logamax U042-24K kombi elektronik kartı zaman içerisinde voltaj dalgalanmalarından, yüksek voltaj, nem ve su gibi nedenlerden dolayı arıza yapabilmektedir. Bu nedenlerin dışında birde cihaza yapılan yanlış müdahaleler nedeni ile elektronik kartın arızalanmasına sebebiyet verebilirsiniz.

Kombi tamiri gerekli eğitim alındıktan ve beceriye sahip olunduktan sonra yapılması gereken bir iştir. Elektronik kart tamiri de aynı şekilde bilgi, beceri ve ustalık istemektedir. Elektronik kart tamiri ancak elektronik bilgisi yüksek ve konuya hakim kişilerce yapılmalıdır. Elektronik kartın üzerinde yapılacak ufak bir hata elektronik kartınızın tamamen yenisi ile değiştirmenizi gerektirebilir ve yüksek maliyetlere neden olabilir.

Buderus Logamax U042 kombilerin elektronik kartları hassas çalışan elektronik devrelerdir.
Buderus Logamax U042 kombi kartının arızalı olduğu tespit edildikten sonra bizimle iletişime geçebilir ve elektronik kartınızı düşük maliyetler ile tamir ettirebilirsiniz. Onarımı yapılan Buderus Logamax U042 kombi kartı tamirinden itibaren 1 yıl süre ile Garanti Şartları kapsamında tarafımızdan garantilidir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Else Teknik olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!

Tüm Buderus kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …