Bosch Exclusive Kombi Kart Tamiri

Bursa Bosch Servisi olarak vermekte olduğumuz kombi bakım / onarım, arıza, tamiri hizmetlerine ilaveten elektronik atölyemizde Bosch marka kombilerin elektronik ( ana kart ) kartlarının tamiri konusunda da Bosch kombi kullanıcılarına hizmet verebilmek ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Bosch kombi ailesinin bir üyesi olan Bosch Exclusive kombi kullanımı esnasında bazı durumlarda elektronik ( ana kart ) arızası ile sizleri ekonomik açıdan sarsmadan ekonomik kart tamiri ile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Exclusive kombi ana kart değişimine gerek kalmadan ekonomik olarak çözümü mümkündür. Bosch Exclusive kombi kart fiyatları pahalı olmasının yanı sıra temini konusunda birkaç gün beklemek gerekebilir. Tarafımızdan kartı tamir edilmek üzere alınan Bosch Exclusive kombi kartı bir aksilik söz konusu olmadığı müddetçe 1 gün ( 24saat ) içinde tamir edilmektedir.

Tamiri yapılan kombi kartları gerekli fonksiyon testleri yapıldıktan sonra teslim edilmektedir. Fonksiyon testini başarılı şekilde tamamlayan kombi elektronik kartları tamir işlemini sona erdirilir ve kullanıma hazır hale gelir.

Tarafımızdan yapılan Bosch Exclusive kombi elektronik kart tamiri garanti kapsamı şartlarında 1 yıl garanti kapsamındadır.

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Bursa Bosch Servisi olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!

Tüm Bosch kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …