Bosch Classic Kombi Kart Tamiri

Bursa Bosch Servisi olarak kombi arıza, tamir ve bakımın yanı sıra kombi elektronik kartlarının tamiri konusunda da Bosch kombi kullanıcılarının yanındayız.

Bosch Classic ( ZWA24-2A )kombi elektronik kartı zaman içerisinde voltaj dalgalanmalarından, yüksek voltaj, nem ve su gibi nedenlerden dolayı arıza yapabilmektedir. Bu nedenlerin dışında birde cihaza yapılan yanlış müdahaleler nedeni ile elektronik kartın arızalanmasına sebebiyet verebilirsiniz. Yanlış müdahalelerden kaçınmak için cihazınızı güvenmediğiniz, teknik bilgisinden emin olamadığınız kişilere tamir ettirmeyiniz.

Kombi tamiri sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Kombi tamiri gerekli eğitim alındıktan ve beceriye sahip olunduktan sonra yapılması gereken bir iştir. Elektronik kart tamiri de aynı şekilde bilgi, beceri ve ustalık istemektedir. Elektronik kart tamiri ancak elektronik bilgisi yüksek ve konuya hakim kişilerce yapılmalıdır. Elektronik kartın üzerinde yapılacak ufak bir hata elektronik kartınızın tamamen yenisi ile değiştirmenizi gerektirebilir ve yüksek maliyetlere neden olabilir.

Bosch Classic kombilerin elektronik kartları hassas çalışan elektronik devrelerdir.
Bosch Classic kombi kartının arızalı olduğu tespit edildikten sonra bizimle iletişime geçebilir ve elektronik kartınızı düşük maliyetler ile tamir ettirebilirsiniz. Onarımı yapılan Bosch Classic kombi kartı tamirinden itibaren 1yıl süre ile Garanti Şartları kapsamında tarafımızdan garantilidir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Else Teknik olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!

Tüm Bosch kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …