Günümüzde yoğuşmalı kazanlar oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Yoğuşmalı kazanlar diğer kazanlara bakış fiyatının yüksek olmasının yanı sıra ekonomik gaz sarfiyatları ve doğa dostu bir kazan olmaları nedeni ile kullanıcılar tarafından benimsenmiş cihazlardır. Genel olarak kullanımları kaskad şeklindedir. Kapasitelerine göre bireysel ısıtma sistemlerinde de olduça başarılıdırlar.

Günümüz teknolojisine sahip yoğuşmalı kazanları atmosferik ve brülörlü kazanlarla kıyaslamak mümkün değil. Bu nedenle oluşabilecek arızalar diğer kazanlara nazaran daha maaliyetlidir. Karşımıza çıkabilicek arızalardan birisi yoğuşmalı kazan fan arızasıdır. Yoğuşmalı kazan fan arıza kodları markadan markaya farklılık gösterebilir. Fakat günümüz teknolojisini kullanarak yoğuşmalı kazan fan tamiri mümkündür. Yoğuşmalı kazan fan tamiri için sizlere ekonomik çözümler sunma gayesi içesirinde hizmet vermeye çalışmaktayız.

Yoğuşmalı kazan fan tamiri konusunda elektronik atölyemizde siz değerli kazan kullanıcılarının yanında olduğumuzu unutmayın..!

Else Teknik olarak size bir telefon kadar yakınız..!

Tüm kazan kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …