İmmergas Eolo Mythos Kombi Kart Tamiri

İmmergas kombi ürün yelpazesinden Eolo Mythos kombi kullanıcılarına hizmet verebilmek amacı ile servis hizmetlerimizin arasında kombi kart tamir hizmeti sunmaktayız. İmmergas Eolo Mythos kombi kullanımı esnasında çeşitli sebeplerden kaynaklı olarak elektronik yani ana kart arızaları da meydana gelebilmektedir.

İmmergas Eolo Mythos kombi kartlarında oluşan arızalarının büyük bölümü elektronik kart tamir edilerek giderilmektedir. İmmergas Eolo Mythos kombi kartı tamiri yapılabilir olması bütçenizi sarsmadan ekonomik bir şekilde karşılaşmış olduğunuz arızanın giderilmesi demektir.

İmmergas Eolo Mythos kombi ana kartlarında oluşan arızalar dış etkenlerden kaynaklı olmasının yanı sıra cihaza yapılan yanlış müdahaleler sonucunda da ortaya çıkabilmektedir. Kombinizin tamiri için halk arasında ki tabirleri ile çeşmeci, tesisatçı, elektrikçi… gibi kişilere cihazın tamiri içim başvurmayınız. Kombi tamiri sanıldığı kadar kolay olmamasının yanı sıra elektronik kombi kartı tamiri de aynı şekilde kolay değildir. Kombi kart tamiri gerekli bilgi ve beceri ile yapılmaktadır.

Bursa İmmergas servisi olarak İmmergas Eolo Mythos kombilerde oluşan elektronik kart arızaları konusunda kombi kart tamiri ile yanınızda olduğumuzu unutmayın. Kombi kart arızalarında yüksek voltaj garanti kapsamı dışındadır. Cihazınızın garantisi olsa dahi garanti kapsamında İmmergas Eolo Mythos kombi kartınız değiştirilmez.

İmmergas Eolo Mythos kombi kartı arızalarına örnek olarak E28 arızasını gösterebiliriz. İmmergas kombi E28 arızası veriyor ise cihazın elektronik kartı arızalıdır. Her arıza kodu elektronik kart arızalı olduğu anlamı taşımamaktadır.

Tarafımızdan tamiri yapılan İmmergas Eolo Mythos kombi kartları 1 yıl Garanti Şartları kapsamında garantilidir.

Else Teknik olarak size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın!

Tüm İmmergas kombi kullanıcılarına Mutlu ve Sıcak bir Yuva dileklerimiz ile …