ECA Confeo Premix Yoğuşmalı Kombi Fanı mı Arızalı?

ECA Confeo Premix Yoğuşmalı Kombi Fan (Fan Motoru) Tamiri

ECA Confeo Premix yoğuşmalı kombi fan arızaları zaman içerisinde gerek kullanım şartları gerekse kullanım alanları nedeni ile karşımıza çıkan arızalardan biridir. ECA Confeo Premix yoğuşmalı kombi fan arıza kodu 24 olarak ekranda kendisini gösterebilir.
ECA Confeo Premix yoğuşmalı kombi 24 arızası fanın arızalı olduğunu gösteren hata kodudur. Ekranda hata kodu olarak 24 görüyorsanız eğer muhtemel olarak fanın arızalı olma durumu söz konusudur.
ECA Confeo Premix ekranında 24 arızası görülmesi sonucu gerekli ölçüm ve testlerin yapılması sonucunda fanın arızalı olduğu tespit edilebilir. Arıza tespiti konusunda Else Teknik olarak sürekli yanınızda olduğumuzu unutmayın. İletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.
ECA Confeo Premix yoğuşmalı kombi fan (fan motoru) arızasının giderilmesi için iki ihtimal söz konusudur. İlk olarak fan yenisi ile değiştirilebilir. Fakat bu ekonomik yönden biraz maaliyetlidir. Diğer ihtimal ise ECA Confeo Premix kombi fanınız tamir edilebilir. Else Teknik olarak yoğuşmalı kombi fan (fan motoru) tamirlerini garantili bir şekilde yaptığımızı sizlerle paylaşmak isteriz.

Fan Tamiri

SÜRE

Ortalama 1 gün

GARANTİ

Tarafımızdan 1 yıl

KART TİPİ

Yoğuşmalı Fan Kartı

ÜCRET

Lütfen sorunuz..!

Confeo Premix Yoğuşmalı Kombi Fan Galerisi

fan tamiri

Soru ve Görüşlerinizi Bildirin

Soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz? Daha iyi bir hizmet anlayışı için soru ve görüşleriniz önemlidir.

  ADI *

  SOYADI *

  EMAIL ADRES *

  TELEFON

  KONU

  NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?