Buderus Logamax Plus GB112 Yoğuşmalı Kazan Fanı mı Arızalı?

Buderus Logamax GB112 Yoğuşmalı Kazan Fan (Fan Motoru) Tamiri

Buderus Logamax Plus GB112 yoğuşmalı kazanlarda oluşabilecek arızalardan biride fan arızasıdır. Buderus Logamax Plus GB112 kazan fanın da zaman içerisinde arızalar meydana gelebilir. Oluşan arızalar genelde ortam kaynaklı olmasının dışında elektriksel sebeplerden kaynaklı da meydana gelebilir.

Buderus Logamax Plus GB112 kazan fanının arızalı olduğundan emin olmak için çeşitli ölçüm ve testlerin yapılması şarttır. Ekranda bazı fan arızalarında arıza kodunu 3 görmek mümkündür. Fakat bazı durumlarda bu karşımıza Buderus GB112 fan arıza kodu 6 şeklinde de çıkabilir.

Buderus Logamax Plus GB112 kazan fanı pahalı bir yedek parçadır. Fakat GB112 fan (fan motoru) tamiri konusunda Else Teknik olarak fanın ve kazanın tamiri konusunda yardımcı olabileceğimizi hatırlatmak isteriz. Buderus Logamax Plus GB112 kazan fan (fan motoru) tamiri mümkündür ve ayrıca ekonomiktir. İletişim bilgileri bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Fan Tamiri

SÜRE

Ortalama 1 gün

GARANTİ

Tarafımızdan 1 yıl

KART TİPİ

Yoğuşmalı Fan Kartı

ÜCRET

Lütfen sorunuz..!

Buderus GB112 Yoğuşmalı Kazan Fan Galerisi

Soru ve Görüşlerinizi Bildirin

Soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz? Daha iyi bir hizmet anlayışı için soru ve görüşleriniz önemlidir.

  ADI *

  SOYADI *

  EMAIL ADRES *

  TELEFON

  KONU

  NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?